گزارش اردوی هوش و استعداد تحلیلی

  • 2 تير , 1398
  • 528 نفر
  • کد خبر 100028

گزارش اردوی هوش و استعداد تحلیلی 

خرداد ۱۳۹۸

 

اردوی علمی استعداد تحلیلی موسسه علمی راسخون امسال نیز مانند گذشته با هدف آماده سازی دانش آموزان ویژه شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان با حضور ۶۴ دانش آموز پایه ششم برگزار شد.

این برنامه که در قالب ۶ روز فشرده و به صورت یکروز در میان ویژه دو گروه ۱۵ نفره از پسران و دو گروه ۱۵ نفره از دختران برنامه ریزی شده بود از تاریخ ۱۸ خرداد ماه با حضور پسران آغاز و در روز ۲۹ خرداد با حضور دختران به پایان رسید.

 

دانش اموزان در آغاز هر روز کاری از این برنامه با آزمون سنجشی که به صورت ۵ گزینه ای بوده و ۴۵ دقیقه زمان داشت روبرو می‌شدند.

پس از پذیرایی و استراحتی کوتاه در تایم بعدی این برنامه، کلاسی به مدت ۹۰ دقیقه با حضور جناب مهندس سید رضا موسوی دبیر تخصصی حوزه هوش و استعداد برگزار و به حل سوالات آزمون و تبیین نکات و شیوه های حل مسائل مشابه پرداخته می شد.

ور در نهایت دانش آموزان پس از استراحتی کوتاه به مدت ۷۰ دقیقه پای مباحثه مسائل چالش برانگیز هوش نشسته و در این مسیر جناب مهندس سهیل زمان استاد مجرب مدرسه علامه حلی، راهبر و همیار دانش‌آموزان در مواجه با چالش های پیش رو بود.

در پایان این برنامه فشرده نیز دانش آموزان با حضور گروهی در بازی چالشی و هوشی گروهی همراه با نشاط و تفریح به تقویت ذهن و حافظه خود پرداخته و با این برنامه مفرح هر روز را به پایان بردند.


هم اکنون آلبوم تصاویر اردوی علمی مطالعاتی نوروز را مشاهده کنید.
برای اطلاع از اردوی بعدی موسسه عضو کانال تلگرام شوید. عضویت