سوالات متداول

پاسخ به چند سوال متداول پیرامون موسسه علمی راسخون
 
* آموزشگاه برای چه مقاطعی کلاس برگزار می نماید؟
آموزشگاه علمی راسخون از مقطع چهارم ابتدایی تا پایان مقاطع تحصیلی نظام جدید آموزشی (دهم) برای دختران و پسران به صورت مجزا، دوره هایی تخصصی خود را در تمامی دروس برگزار می نماید.

* آیا این کلاس ها برای دانش آموزان ممتاز مدارس سودمند است؟
دانش آموزان در بدو ثبت نام تعیین سطح می شوند و به دو گروه پیشرفته و تکمیلی تقسیم خواهند شد. گروه پیشرفته به فراگیری دروس در سطوح بالاتر خواهند پرداخت و آماده شرکت در آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان و یا در مقاطع بالا تر مهیای موفقیت در کنکور خواهند شد.
گروه تکمیلی به تثبیت مطالب کتاب درسی و فراگیری کامل آن تا حد رسیدن به نمره ۲۰ (خیلی خوب) در امتحانات پایان سال پیش خواهند رفت.


* دوره های ویژه آمادگی برای مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان در این مجموعه دایر می باشد؟

موسسه علمی راسخون برنامه ویژه برای دانش آموزان پایه ششم و نهم در جهت آمادگی برای آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان دارد. این برنامه شامل کلاس های پیشرفته تحصیلی، آزمون های جامع شبیه سازی شده، مشاوره های تخصصی در جهت عملکرد صحیح دانش آموزان و اولیا، اردو های علمی و مطالعاتی فشرده در زمان های خاص و بسیاری موارد دیگر می باشد.

* آموزشگاه راسخون مشاور تحصیلی دارد؟

موسسه راسخون با بهره گیری از مشاوران مجرب و متخصص در زمینه های مختلف تمامی فرایند هدف دهی، برنامه ریزی، بررسی گزارش عملکرد هفتگی و سایر موضوعات تحصیلی دانش آموزان را مورد بررسی مستمر قرار می دهد.

* آیا موسسه از دبیران تخصصی و با سابقه در هر درس استفاده می کند؟
دبیرانی که در موسسه علمی راسخون حضور دارند دبیران مدارس نمونه دولتی، تیزهوشان و یا مدارس و مراکز خصوصی مطرح تهران بوده که دارای سال ها تجربه کاری در رزومه درخشان خود می باشند که بعد از گذر از فیلتر های سخت گزینشی جذب موسسه شده اند.
هم اکنون می توانید رزومه دبیران را در قسمت معرفی اساتید ببینید.


* برای ثبت نام در دوره ها به چه طریق می توان اقدام نمود؟
ابتدا شما از اینجا می توانید دوره مورد نظر خود را بازبینی کنید. سپس به دو صورت حضوری و آنلاین دوره خود را ثبت نام نموده و پرداخت هزینه انجام دهید.
همچنین آموزش ثبت نام انلاین را از اینجا ببینید.


* در چه زمانی می توان برای برقراری تماس و یا مراجعه حضوری اقدام نمود؟
ساعات کاری موسسه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 14 الی 20 و روز های پنجشنبه از 8 الی 19 می باشد. همچنین  ادمین آنلاین در تلگرام به صورت 24 ساعته آماده برای پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

* برای اطلاع از آخرین خبر ها موسسه چه اقدامی باید انجام داد؟

آخرین اخبار و اطلاعیه ها و دوره ها به صورت انلاین بر روی کانال تلگرام موسسه قرار می گیرد. 

* اگر جواب خود را نیافتید می توانید از قسمت ارتباط با ما سوال خود را مطرح نموده و در مدت زمان بسیار کوتاهی پاسخ خود را دریافت نمایید.